View Single Post
  #16 (permalink)  
Vechi 08 apr 2009, 22:26:16
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit

Citat:
Anterior postat de Roxana Vezi mesajul
ms frumos de complimente,asa mi a spus si prietenul meu ...ceea ce m a facut sa fiu si mai ambitioasa.Abia ast sa ma cantaresc luni,la haine pe zi ce trece parca se cunoaste si mai mult,iar eu inainte aveam ,,aripioare,, cum le spuneam, la talie...acum numai sunt asa vizibile.De foarte mult timp imi doream sa scap de ele.
ei, vezi, nu te-am mintit. imi place sa spun asa cum sunt lucrurile. nu iti face nici o grija, de frumoasa esti frumoasa, mai ramane un pic de retusare si esti numai bine.
o sa scapi si de aripioare si de toate, daca iti dai silinta pentru a ajunge la silueta pe care o visezi nu are cum sa nu reusesti. Nu reusesc cei care, chiar daca foarte multe kg in plus, in continuare nu se intereseaza de propriul corp.

Citat:
Anterior postat de Roxana Vezi mesajul
Da, se vede diferenta...o sa fac maine 2-3 poze cu noua mea silueta
abia astept.

Citat:
Anterior postat de Roxana Vezi mesajul
Eu doar sanii as vrea sa mi raman asa,in rest sa dau jos de peste tot.Luni cand ma voi cantari,imi voi lua si masuri,sa vad kt scad si in cm....pana acum nu m am masurat,dar mi am amintit de postarea ta de zilele trecute in legatura cu cm pierduti,si cred k mi ar prinde bn si mie sa mi stiu marimile!
da, eu am luat decizia de a ma masura, pentru ca s-ar putea sa aiba dreptate Roxie, ca am inceput sa fac exercitii si din aceasta cauza greutatea este neschimbata, dar in cm se vede.
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat