View Single Post
  #16 (permalink)  
Vechi 10 oct 2010, 11:17:51
lidiuta's Avatar
lidiuta lidiuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 05 iul 2010
Locaţie: Buzau, Romania
Dieta: alimentatie sanatoasa si miscare
Date: 167cm, 82.4kg
Mesaje: 11.668
Aprecieri acordate: 14.373
Am fost apreciat(a) de 13.775 ori in 7.872 mesaje
Implicit Re: Jurnalul meu..Lidiuta

[QUOTE=aussie_girl;359191]eeeiii asta'i cum adica sa nu faci literatura pe aici?!?! pai sunt unele care fac draga.. ei siii?!?! las' ca'i buna si oleaca de eratura..ca doa rnu apari aici si zdrang bang spui ce-ai mancat si ce-ai "sportuit"..c'mon...baga si despre tine ca asa ne si cunoastem..ai, ai, ai...

asa..deci bine te-am gasit..a venit si portocaliuuul..bine ca ti-ai facut casuta..o sa mai trec..sa fac ceva literatura..

pup cu drag!!!
Eeeee,am zis si eu cu literatura asa,desigur ca nu spunem telegrafic:am mancat asta,am facut ailalta!Ma bucur ca m-ai descoperit cu jurnalul!Chiar ma gandesc des la tine,la cat de consecventa esti cu sportul,am vazut ca ai o echipa de sustinatoare!E foarte bine ca o vei lua si pe fetita ta la sport si ca veti manca toti din familie sanatos.Asa iti va fi si tie mai usor sa gatesti!
Esti binevenita oricand!Sa ai o zi frumoasa,iar de maine sa te mobilizezi din nou cu sportul si dieta(mananci foarte echilibrat,iarasi meriti felicitari!)
lidiuta, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.