View Single Post
  #16 (permalink)  
Vechi 11 oct 2010, 20:04:07
Alina82's Avatar
Alina82 Alina82 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 41
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?

Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul
Aveti dreptate,mai ales ca aveti mai multa experienta.Dar asa m-am saturat sa fiu grasa........ani de zile nu am fost nici la piata,nici in alte parti.La nunti nici nu ma ridic de la masa,nici la wc nu ma duc,mi-e groaza cum se uita lumea la mine.........m-am saturat........de asta sunt drastica si chiar ma pedepsesc uneori singura.Oricum multumesc tuturor pt sfaturi
Rozica te cred k te-ai saturat dar gandeste-te si la organismul tau care nu cred k o sa suporte -100kg intr-un an....plus k cu cat slabesti mai rapid cu atat risti sa te ingrasi la loc....fi mai blanda si gandeste-te k deja e mult mai bn...inteleg cat de greu ti-a fost in tot timpul asta neputand sa faci lucruri banale dar asa cum la greutatea pe care ai avut-o nu ai ajuns peste noapte nici nu poti slabi peste noapte....eu cred k deja te simti mult mai bn aks la 134 si k multe lucruri akm le poti face....ai rabdare....trebuie sa ai si ai sa vezi ko sa ajungi si akolo unde vrei....imediat iti pun si linkul cu concursul de care vb zuzi
__________________
Jurnal Alina82
...atunci cand vrei ceva.....imposibilul devine realitate......
Acest membru apreciaza mesajul lui Alina82:
rozica1965 (14 sep 2013)