Subiect: Jurnal Tinky
View Single Post
  #16 (permalink)  
Vechi 23 nov 2010, 17:24:31
Tinky's Avatar
Tinky Tinky este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 04 nov 2010
Locaţie: Piacenza, Italia
Vârsta: 38
Dieta: Dukan - croaziera
Date: 170cm, 63.8kg
Mesaje: 1.402
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnal Tinky

Citat:
Anterior postat de andra71 Vezi mesajul
Multumesc de gandurile bune in legatura cu fetita mea si sper sa fie bine intr-un final...dar eu cred ca in 12 zile 3,2 kg este chiar rezonabil...eu am slabit doar 1 kg si sunt deja in ziua 5 de atac...lasa ca si kg se duc incet incet...daca te intereseaza o reteta sa imi spui...doar sa zici pe ce sa fie bazata pui,vita,peste etc...eu plec astazi la Paris si sper sa am net la hotel...si vad eu cum ma descurc si cu mancarea...am pregatit frigobox-ul cu de toate...macar dimineata si seara sa am de mincare ce vreau eu...te pup si o sapt usoara daca nu reusesc sa intru..
Multumesc fain Andra, iti urez si tie drum bun si distractie placuta! Poate revii cu niste poze frumoase
Apropo de retete, eu consum cu precadere pui, pt ca e si mai ieftina carnea de pui aici si e si f buna Maine vreau sa incerc piept de pui umplut la cuptor. Am gasit o reteta interesanta pe net, sa vedem ce iese
Cele 3,2 kilograme le-am dat jos in primele zile. De cateva zile bune stagnez. Din pacate... Si mama face dieta asta si nici ea nu a reusit sa slabeasca decat vreo 2 kg in 8 zile (ea s-a apucat mai tarziu ca mine). Cred ca isi spun cuvantul si alti factori, varsta, faptul ca ati fost mamici amandoua, organismul reactioneaza diferit de la om la om. Oricum eu zic sa perseverezi si rezultatele nu vor intarzia sa apara.
Te pup si iti urez si eu o saptamana frumoasa si insorita :*

Ultima dată editat de Tinky; 23 nov 2010 at 17:28:52.