View Single Post
  #16 (permalink)  
Vechi 31 mai 2009, 21:37:19
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Bucurestiul ataca kg... :D

Citat:
Anterior postat de BB 69 Vezi mesajul
buna seara !!! sper sa ma primiti si pe mine .
eu nu mai am de mult probleme in a da roata parcului . de multe ori trecem din tineretului in libertatii !!! e super cand vezi ca poti face ce inainte nici nu sperai . dar totul sta in puterea noastra . poti incepe prin a renunta la masina / metrou macar cate o statie pe saptamana , pe urma o alta statie la cateva zile si uite asa ajungi sa nu mai folosesti bicicleta din casa , pe care faceam atunci cand imi era rusine sa fac ceva miscare in lume , decat pe post de cuier.

pe mine totusi nu ma multumeste calculatorul astya din dreapta tickerului . daca eu as manca atat cat scrie acolo sigur m-as ingrasa . vreau si eu un calculator mai strict , mai restrictiv . vreau sa slabesc , de exemplu 4 kg pe luna . cate calorii trebuie sa mananc ?
daca nu numar caloriile , nu slabesc . trebuie sa fac ceva daca vreau sa scap si de ultimele kg . sa dau roata la parcul tineretului pe role ....unde am invatat fata sa mearga cu rolele sa ma invete ea pe mine acuma !!!

Te primim, te primim...
Felicitari pentru rezistenta ta BB 69... Eu la cat de tanara sunt, aseara am urcat in fuga scarile de la gura de metrou Unirii, cea cu multe scari, si cand am ajuns sus abia respiram....


Legat de calculator, te duci la profilul tau si iti poti seta cate kg vrei sa slabesti pe luna si calculatorul iti va spune cate kcalorii iti trebuie pentru o zi.

Si eu imi doresc sa invat sa merg pe role, mi-e cam frica ce-i drept dar mi se pare foarte haios.
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat