View Single Post
  #17 (permalink)  
Vechi 20 mar 2014, 21:23:21
butterfly30's Avatar
butterfly30 butterfly30 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 12 apr 2013
Locaţie: iasi, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incerc sa traiesc sanatos
Date: 166cm, 68kg
Mesaje: 6.777
Aprecieri acordate: 5.350
Am fost apreciat(a) de 11.441 ori in 5.317 mesaje
Implicit Re: Welcome Back - Jurnal WhiteAngel

e f bun septilinul, stiu multe persoane care au luat si au fost multumite. acum, eu nu cred ca era nevoie sa-l iei. imunitatea are un ciclu natural: scade din toamna pana in primavara si incepe sa creasca din primavara pana vine toamna. stimultentele pt imunitate nu se iau in perioadele de crestere naturala, doar in cele dde scadere. poate doctorita ta nu are si curs de fitoterapie? pentru imunitate in perioada asta se recomanda legumele crude cat de multe! si vit c: patrunjel, zeama de lamaie, etc. e un stimulent imunitar care se poate administra oricand, si fiind naturala su duce la supradozaj, ca la cea artificiala. tu facicum crezi ca e mai bine, eu asa stiu.
butterfly30, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
butterfly30, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1869 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1352 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1353 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]