View Single Post
  #17 (permalink)  
Vechi 07 sep 2009, 14:18:57
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Se cauta voluntare pentru Scarsdale!!!

Citat:
Anterior postat de Anais_Anais Vezi mesajul
mersi "nota" chiar nu incercasem.

spinning fac la sala la incepatori am si un program super de sport, facut de antrenor deci pe partea asta stau f bine. daca nu mancam ca o vacutza sute de grame de carbs, cred ca s-ar fi vazut. de altfel, si procentul de body fat mi-a crescut cu 2% intr-o luna... se vede clar ca am facut mari excese. dar nu-i nimic, de azi s-a terminat

da, am vazut zilele de branzeturi ...de aceea ma miram ca nu e voie lapte. well... o sa fac aceasta schimbate cu lapte degresat la cafea, caci nu pot altfel. si am destul de mari probleme cu tranzitul intestinal

tu branza ai mancat-o low fat? din pacate branza de vaci nu gasesc aici, deci cred ca voi manca niste iaurt sau kwark.

sunt f optimista
Deci, ca sa iti spun cum am facut eu
Nu am urmat intocmai cum e Scarsdale. mai schimbam legumele care erau scrise acolo, la branzeturi mai papam si alte lactate, dar toate erau cu masura

Mie mi-a placut tare mult acest regim, pentru ca a fost un ghid pentru mine pana am reusit si eu sa ma ordonez cu mancarea

Asta te sfatuiesc si pe tine, sa il iei ca baza dar sa variezi un pic cu ce iti place tie sa papi sau cu ce gasesti pe la voi, dar nu cu multe abateri
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat