View Single Post
  #17 (permalink)  
Vechi 08 mai 2011, 12:17:25
sophia80's Avatar
sophia80 sophia80 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 feb 2011
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 43
Dieta: Sport, sport, sport
Date: 160cm, 53kg
Mesaje: 578
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 90 ori in 41 mesaje
Implicit Re: Fit for life-Jurnal Sophia

hy girls

am terminat sportul de ceva timp..
ziua 8 : Back to core, 45 de min (spate, legs, abs, coapse, brate, fund, tottt)

fenomenal, parca pe zi ce trece incep sa dau randament maxim, mult mai bine ca acum 2 zile si absolut mult, mult, mult mai bine ca in prima zi.
cu Insanity m-am obisnuit greu, cam intr-o luna, nici nu aveam conditia fizica de acum.
Asylum-ul dupa 8 zile ma coafeaza perfect, parca l-as face de mult timp, sunt asa mandra de mine si sunt mandra si de olteanul meu ca si el a inceput sa se descurce din ce in ce mai bine..nu ca mine, ca el e mai sunculos si se misca in reluare
abia astept ziua de maine


Meniul pana acum:
M1: 2 oua fierte(de tara), 2 felii mici de telemea de oaie(tot de tara), putin castravete si 1 felie de paine neagra cu seminte de in si de floarea soarelui( facuta de mine, la masina de paine)
M2: cartofi cu piept de pui si usturoi la cuptor + salata( salata verde, rosie, castravete, ardei gras, avocado si lime stoarsa)

1 cafea si 1 l si ceva de apa pana acum

Tina, eu fructe oricum nu mananc zilnic ( in afara de avocado, care apare la toate salatele), iar marul (seara) imi da senzatia de satietate
oricum lista mea de fructe e mica...mere, banane(la shake), avocado, nectarine, kiwi si cam atat, restul cand si cand
zilele urmatoare vreau sa imi fac un pui cu ananas


sa aveti o duminica frumoasa..revin diseara
__________________

Supermommy de David & Alex!



YOUR WORKOUT IS MY INSANITY WARM UP
sophia80, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
sophia80, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Extem activ, este de 2199 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1682 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat