View Single Post
  #18 (permalink)  
Vechi 17 feb 2009, 23:19:57
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit

stiu si eu ma confund cu aceasta problema zilnic. ce sa maninc cand toate sunt asa de daunatoare?!

inca nu am scris despre E 102 dar ma voi documenta sa vad ce e. si il trec in catastif la lista de e-uri.
poate o lingurita nu ne omoara dar o lingurita azi, o lingurita maine si se strang din pacate

eu am renuntat la mustar

Citat:
Anterior postat de Bianca Vezi mesajul
De ce sa ma supar ? chiar citisem dupa-amiaza topicul respectiv si tin sa iti zic ca atunci cand mi-am adaugat mustar am citit ce scria pe cutie - cautam uleiul de mustar - pe cutia mea cu "crendvusti" nu scria nimic dubios exceptand - tartrazina atat nu cunosteam (acum stiu e si ala un E E102), in rest faina de mustar, otet, apa sare si ulei (nu specifica de care - eu sper ca era de floarea soarelui )... si eu ma feresc cat pot si citesc etichetele dar ce era sa pun si eu ?
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat