View Single Post
  #18 (permalink)  
Vechi 30 oct 2009, 21:08:23
delx's Avatar
delx delx este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 07 sep 2009
Locaţie: timisoara, Romania
Vârsta: 40
Dieta: dieta hipocalorica - 1000-1200 cal
Date: 168cm, 89kg
Mesaje: 50
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Filme care merita sa fie vazute

eu sunt devoratoare de filme.

mie una imi plac shutter (varianta thai), the lost, the green mile (genial filmul), bucket list, mi-a placut foarte mult si gran torino, il recomand, onion movie; in the mouth of madness, the good son, dolores clayborne, needfull things etc (stephen king rules!!!!) iar din filmele mai noi: 9, gamer, the unborn, last house on the left, watchmen, knowing, race to witchmountain, crank, the skeptic, up (cel mai trist film de animatie pe care l-am vazut), district 9, zombieland (comedie), orphan, siiii era sa uit de jarhead!!!!!!! tare film!!!

cred ca daca va uitati la astea, va umpleti ceva timp. eu le recomand. si inca nu sunt toate. majoritatea sunt filme din 2009... sa nu incep cu alea mai vechi.... alea erau mai bune....

vizionare placuta!!!
delx, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1898 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1381 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1124 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat