View Single Post
  #18 (permalink)  
Vechi 23 ian 2011, 15:51:37
Tinky's Avatar
Tinky Tinky este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 04 nov 2010
Locaţie: Piacenza, Italia
Vârsta: 38
Dieta: Dukan - croaziera
Date: 170cm, 63.8kg
Mesaje: 1.402
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnal Riri - dieta proteica

Citat:
Anterior postat de Riri Vezi mesajul
stilul ne-protocolar m-a facut sa ma si exprim in grup ca de citit va spionam deja de ceva vreme . si da, am vazut de ce sunt in stare fetele , sunt niste nebune simpatice , noroc ca ai ramas tu singurul "serios" sa le temperezi hihi
si daaa, vizitat&citit jurnal nemo, l-am gasit in coada listei dar l-am gasit. e aglomeratie p-acolo pfiuuu, asa cum imi place

parul scurt, eh, da, am avut si eu momentele mele de razvratire, in sensul ca aveam parul pana la jumatatea spatelui si intr-o dimineata mi-a venit ideea sa ma tund 2 . si asa am facut de a plans coafeza langa mine...si mie mi-a placut cum imi sta scurt, cred ca repet figura. plus ca subtiaza si intinereste
Ce??? Nemo serios? Buna asta Nemo e la fel de trasnit ca si noi, de la dieta ni se trage, plus o samanta de nebunie innascuta
Stiu si eu cum e sa faci o schimbare nebuneasca... exact asa am facut si eu, m-am trezit intr-o dimineata, cu parul lang pana la jumatatea spatelui, m-am dus la coafor, pac pac... par scuuuuurt scurt Acum insa iar a crescut, dar de dragul prietenului meu nu-l mai tund. In schimb cat de curand vreau sa incerc un breton Iti doresc o duminica frumoasa Riri