View Single Post
  #19 (permalink)  
Vechi 18 mai 2010, 09:02:22
gabryelle's Avatar
gabryelle gabryelle este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 16 mai 2010
Locaţie: Targoviste, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Incerc sa mananc cat mai sanatos
Date: 170cm, 61kg
Mesaje: 5
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit re: Slabute din Dambovita

Da sigur ma cunosti. Da o stiu pe Irina,cu ea faceam eu la pavcom. Chiar o sa fac tot posibilul sa merg,strang ceva banuti si merg Si eu am multe dulciuri si mai ma abrtin,dar cateodata chiar imi face prea tare cu ochiul cine stie ce minunatii da dar vezi tu dupa un mar mai rau mi-e foame sau cel putin asa traiesc eu cu impresia. Si sa stau 8 ore la fac si sa pap decat o banana si un mar cred ca ma ia cu lesin. Dar incerc. Buna idee cu mixurile congelate,eu am cumparat dar pana acum nu m-am gandit sa ma apuc si sa le mananc) stau saracele in congelator de vre-o sapt ) cu salatele nu prea ma impac pt ca nu suport otetul,dar incerc sa mananc daca e fara otet...sper sa si reusesc . E bine ca eu m-am obisnuit sa nu mananc mai tarziu de 7,bine mi se mai intampla sa depasesc si ora asta dar in general pe la 6 si ceva 7 e ultima masa si nu ft consistenta. Asa per total nu mananc ft mult dar imi bag nasul in chestii care au ft multe calorii gen cornul. De slabit am mai slabit si eu nu stiu exact cat,dar toata lumea imi spune vai ai mai slabit...si atunci mi se mareste inima ) ce tb sa imi achizitionez neaparat e un cantar electronic ..te pooop :* o zi cat mai placuta
gabryelle, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2083 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1566 kcal/zi. Pentru a slăbi 4-5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1050 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat