View Single Post
  #19 (permalink)  
Vechi 22 feb 2009, 12:18:52
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit

Citat:
Anterior postat de Bianca Vezi mesajul
Mi-e mi-a placut foarte mult - eu nu am mai gatit pestele cu legume -de obicei il faceam simplu cu zeama de lamaie - il faceam la microunde. Cand am scos pestele si l-am pus in farfurie am pus pe deasupra sos care il pastrasem - delicios .

imi pare rau ca te-ai simtit rau - ar trebui sa micsorezi cantitatea de usturoi si sa maresti cantitatea de iaurt.
Nu cred ca tine de micsorarea cantitatii usturoiul, in orice cantitate imi este daunator si imi place. cateodata am asa o pofta. are nevoie organismul. lasa ca vineri m-am scapat si mi-am facut poftele.

apropo, ai zis ca nu ai simtit deloc ca a fost dieta, vezi ca se poate minca foarte bun si nici sa nu fie daunator.
obligatoriu tre sa strangem retete pe aici din astea mai dietetice, sunt sigura ca la un moment dat va fi un lucru normal sa gatesti cutare sau cutare fel de mincare, pt ca vei sti ca este sanatos si nici nu ingrasa. si vom uita de mincarurile pe care eram obisnuite sa le gatim pina cum si care ne ingrasau.
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat