View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 12 iun 2012, 21:59:41
roxy04's Avatar
roxy04 roxy04 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 26 ian 2010
Locaţie: Campulung-Arges, Germania
Vârsta: 31
Dieta: un stil de viata sanatos...
Date: 160cm, 101kg
Mesaje: 3.823
Aprecieri acordate: 94
Am fost apreciat(a) de 274 ori in 200 mesaje
Implicit Re: Jurnal AndreeaGonzalez

Citat:
Anterior postat de andreeagonzalez Vezi mesajul
Slabutelor am nevoie de ajutorul vostru! Mereu am avut probleme cu greutatea, am trecut prin oribila experienta cu anorexia si bulimia de la 12 ani la 15, insa cu ajutorul medicilor mi.am revenit(cel putin asa cred) si am invatat sa treiesc din nou. De la 15 ani, pana in prezent (19 fara o sapt:d) mi-am mentinut greutatea in jur de 55 de kg, insa din luna aprilie pana la sf lui mai am fost plecata in Olanda, pentru un proiect si kilogramele in plus sau pus... pe 1 iunie a fost ziua tatalui meu ( s.a lasat cu multa mancare), vineri am fost la un botez, sambata la nunta... si uite asa m-am ales cu 10 kg in plus. Vreau sa le slabesc, sanatos si daca s-ar putea, repede... Mi.e frica, mie tare frica sa nu cad din nou in anorexie. Nu vreau sa retraiesc acea perioada in care sufeream, sufeream si iar sufeream.. De aceea m-am hotarat sa ma las pe "mainile "voastre

Va imbratisez,
Andreea
buna andreea ma bucur ca ti-ai facut un jurnal si asa slabutele vor putea sa te ajute cu ce ai nevoie, si eu vreau sa slabesc la fel ca tine nu sunt experta dar am cateva cunostiinte in domeniu dar din pacate eu nu prea am vointa sa le pun in practica
cred ca pentru inceput ar trebui sa ne spui cam ce mananci tu cam ce ai mancat intr o zi normala,daca faci sau nu sport, ce bei adik sucuri daca bei etc....
__________________
Jurnal roxy04



Pentru mai multa vorbarie va invit aici: CASUTA SLABUTELOR



Jurnal roxy04~casuta mea (arhivat)



Vreau sa fiu slabuta!

Vreau un stil de viata sanatos, nu vreau diete!

,,Fi frumoasa oricand si oriunde pentru ca nu sti cine te priveste!,,