Subiect: Jurnal LABELLO
View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 11 ian 2013, 19:14:19
WhiteAngel's Avatar
WhiteAngel WhiteAngel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: Jurnal LABELLO

Buna ! poate vrei sa ne spui si cum te numesti, daca nu te superi pe mine ma cheama Roberta
imi place planul tau de "bataie" .. sigur iti vei gasii motivatia aici printre slabute ! mai ales acum ca toate ne`am cam ingrasat de sarbatori si avem de dat jos
singurul lucru care nu imi place, si cred ca stii asta, este acela ca nu iei micul-dejun .. chiar este o masa f importanta si nu ar trebuii sarita .. te ajuta sa mananci mai moderat in timpul zilei si iti ofera energia necesara .. optiuni sunt multe, pt gustul tuturor .. eu una de exemplu nu pot sa mananc dimineata mancaruri grele, sandwishuri, salam, branza, oua .. intotdeauna am optat pt iaurt/lapte cu cereale poate iti vei gasii si tu o optiune care sa`ti placa

multa bafta in ceea ce ti`ai propus ! 2,3 kg mi se pare cam multicel pt o saptamana .. recomandat si sanatos este sa slabesti 0,5-1 kg / sapt .. dar avand in vedere ca bei multe lichide si ca ai renuntat la obiceiurile proaste, cel mai probabil ai eliminat multa apa din organism .. nu renunta sa mergi pe drumul asta ! si incearca sa mananci mai multicel, altfel te infometezi si risti sa ai probleme de sanatate cum ai spus si tu ... iar in plus, ce vei face daca organismul tau intra intr`o perioada de platou si nu mai poti sa slabesti? mananci si mai putin? .. nu e bine asa, mai bine sa ai de unde sa tai pup !
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Acest membru apreciaza mesajul lui WhiteAngel:
labello (12 ian 2013)