View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 01 feb 2013, 14:26:31
sarai's Avatar
sarai sarai este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 11 feb 2012
Locaţie: cluj, Romania
Vârsta: 34
Date: 171cm, 60kg
Mesaje: 45
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 16 ori in 9 mesaje
Implicit Re: Femei puternice, in corp puternic si sanatos

Nimeni,nimic?
OK. Am sa ma incurajez singura.
well, desi am terminat o facultate cu profil tehnic, visul meu este sa ajung antrenor de aerobic pe partea asta de kickboxing, tae bo, etc. Mi-am dat seama ca asta e o pasiune pentru mine, si ma gandeam ca as putea sa o fac ca job, sa ma si plateasca cineva pentru asta.
Asa ca am inceput cercetarile...sa fac un curs de instructor. E mai greu...ar trebui sa merg pentru o perioada mai departe de casa, ar fi si destul de costisitor, de aceea ma gandam sa ma apuc de adunat bani. Ma inspira Chalene Johnson, daca o stiti. Din turbo fire, turbo jam etc. E asa de vesela si bine dispusa tot timpul. Are energie si arata foarte bine, desi are 2 copii si nu mai are 20 de ani!
As face chiar si un curs de nutritie..ei. astea sunt visele mele. Incerc sa incep indeplinirea lor.
sarai, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
sarai, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2077 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat