View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 14 mar 2013, 22:38:12
ancutzyka's Avatar
ancutzyka ancutzyka este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: Zaragoza, Spania
Vârsta: 32
Dieta: dieta cu 1200 calorii pe zi
Date: 172cm, 72.4kg
Mesaje: 93
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori intr-un mesaj
Implicit Re: Un nou inceput...dar de aceasta data, cu un final fericit!!

A trecut cu bine ziua de azi...a fost un pic greu seara pt ca am facut greseala sa pap "cina" pe la ora 16 ,pt ca la 17 plec la munca si pana la 21 nu pot sa mananc....insa cred ca e mai bine sa cinez la 21, ceva mai usor decat la ora 16 si sa-mi fie foame toata dupa masa...in fine...altadata am sa stiu...
meniul meu pe ziua de azi:

md:150 g banana+100 g capsuni+30 g cereale+150 ml lapte semidegresat,o cafea fara zahar
gustare 1: o mana nuci
pranz:180 g cod la gratar+mujdei +salata verde cu putin ulei de masline,4 capsuni
gustare 2: 4 capsuni
cina:100 g banana+100 g capsuni+30 g cereale+150 ml lapte semi
Mi a fost o pofta nebuna de fructe azi de asta am papat atatea, defapt in plan pt cina aveam piept de pui la gratar cu salata ..de maine am sa pap mai bine...
Cam atat pe astazi...puup, nb la toata lumea!!
__________________
Chiar nu mai suport pe strada mea sa ploua, vreau o viata noua....http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...zyka-9429.html
ancutzyka, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2294 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1777 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1003 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]