View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 09 apr 2013, 09:17:23
Adina14's Avatar
Adina14 Adina14 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 12 mar 2011
Locaţie: Vâlcea, Romania
Vârsta: 27
Dieta: Vegan
Date: 163cm, 59.7kg
Mesaje: 3.942
Aprecieri acordate: 1.432
Am fost apreciat(a) de 813 ori in 524 mesaje
Implicit Re: Jurnal de mentinere-Lauragirl

Buna, Laura!
Ma bucur sa te cunosc Dar nu mai mult decat ma bucur ca ai slabit intr.un mod sanatos! Felicitari din toata inima!
Din cate stiu eu, greutatea ti se va stabiliza dupa o anumita perioada de timp ( peste 6 luni) si iti va fi mai greu sa te ingrasi. Insa trebuie sa fii in continuare foarte atenta la ceea ce mananci.
In timp ce ai slabit, ti.ai mai permis din cand in cand cate un rasfat? Daca nu, acum vei mai putea face asta, daca iti doresti.
Cred chiar ca ai mai putea mari in continuare nr de calorii ingerate, mai ales ca vei face sport constant.
In privinta acestui lucru, iti recomand cateva programe pe care le poti descarca de pe torrent. Cei de la beachbody au o multime, insa cel mai mult imi plac Hip Hop Abs si Rockin' Body by Shaun T, Turbo Fire, Brazil Butt Lift si altele, dar sunt mai grele. Iti poti gasi chiar si online multe workout.uri, de pe youtube. Poti cauta zumba workout sau pilates ( eu ador blogilates).
Sper sa postezi cat mai des in jurnal Inca o data bravo pentru ambitia si perseverenta de care dai dovada!
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui Adina14:
Lauragirl (09 apr 2013)