Subiect: Jurnal roxy04
View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 06 nov 2016, 16:41:03
AnDrAdAxl's Avatar
AnDrAdAxl AnDrAdAxl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 04 aug 2010
Locaţie: Ludwigsburg, Germania
Vârsta: 37
Dieta: High Carb Low Fat
Date: 172cm, 98kg
Mesaje: 2.442
Aprecieri acordate: 576
Am fost apreciat(a) de 610 ori in 401 mesaje
Smile Re: Jurnal roxy04

Buna Roxi! Bine ai revenit !
Eu imi aduc aminte de tine si mai ales ca intrasei sa spui ca vrei un bebe . Mai ai in plan?
Nu stiu in ce parte a Germaniei esti ,dar ar trebui sa sti ca aici e gratuit sa mergi la nutritionist si chiar sa mergi sa faci miscare in grup. Pe mine m.a ajutat foarte mult nutritionistul sa imi schimb obiceiurile si sa am o oarecare ordine in dieta si implicit in viata. Vointa? as mai cumpara si eu ca dupa primele 4 saptamani am cam lasat garda jos... dar macar stiu la ce sa ma intorc si cum sa lupt cu mine si cu ofertele nesanatoase. Scuze? ohoo... cu 2 copii, sot, casa, probleme de zi cu zi as avea din partea uneori niste scuze... Dar ma motiveaza cel mai mult felul in care ma simt in hainele de grase(ai vazut ca aici sunt destule variante si ptr fetele suncoase)...simt ca parca nu sunt eu! Ma motiveaza exemplul care il pot da fetitei mele! Ma motiveaza ca in curand va merge baietelul si ca nu ma simt fizic in stare sa il sustin de manute... Ma dor toate... ca pe babe.. e trist... Pe mine asta ma indeamna catre a incerca sa fiu slaba..chiar daca uneori mai cad si eu pe langa... Tu? pana cand vrei sa o mai lungesti?
__________________
Jurnalul meu Nr 5