View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 15 iul 2009, 11:57:53
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: jurnal anca...vreau sa slabesc 5 kg si cel mai important sa ma mentin :D

Citat:
Anterior postat de anca90 Vezi mesajul
incep prin a spune k am slabit deja 9 kg ...si mi-au mai ramas 4-5.sper ,dar cel mai important lucru e ca dupa ce dau jos sa ma mentin...ceea ce dupa parerea mea e mai greu dekt sa slabesti...
meniu meu de azi...pot spune si toata saptamana:
mic dejun: pepene verde 200g+para200g+45de min tae-bo
pranz:o ciorba foarte buna cu carne si legume+1 bucata piept de pui si castravete
cina:1 ora petrecuta la sala
credeti-ma pe cuvant..fara exercitii nu slabiti si daca va lastai de sala se va pune la loc..oricum sport=sanatate
Buna Anca si bine ai venit in gasca noastra cu multe fete harnicute si gata sa vina in ajutor daca ai nevoie

Felicitari pentru cele 9 kg slabite, ne spui si noua cum le-ai pierdut?

Eu sunt la mentinere si deocamdata ma descurc bine, asa ca te astept aici la finis si cand sunt 2 puterea creste

Stim si noi Anca ca fara exercitii/sport nu faci nimic, poate slabesti dar cum va arata pielea nici nu vreau sa ma gandesc

Ca sa iti fie mai usor, seteaza la profilul tau cele 5 kg pe care vrei sa le pierzi intr-o luna ca sa vezi cate calorii trebuie sa papi intr-o zi pentru a-ti atinge target-ul
Dupa ai un calculator de calorii aici: Calorii care iti va usura munca cu calculul caloriilor, acolo poti introduce si tipul de sport facut, si va afisa cate calorii ai consumat Este foarte util si interesant, mia ai optiunea de salvare meniu, adica il poti revedea dupa mai mult timp

Mai asteptam vesti de la tine si mai multe detalii succes in pierderea ultimelor 5 kg
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii