View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 26 apr 2010, 18:55:22
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Initium si Codex Alimentarius

Citat:
Anterior postat de corina3434 Vezi mesajul
Ce stiti despre aceasta substanta, iridium?
Astazi o profesoara ne.a avertizat in legatura cu efectele sale negative pentru organism, putand provoca cancer de colon.Aceasta substanta nu este scrisa pe ambalajele produselor ca atare, ci sub numele de Codex Alimentarius. Uniunea Europeana doreste testarea ei, astfel incat statul roman primeste bani buni pt a ne contamina , in secret, cu iridium. Orice produs ce are la ingrediente trecut Codex Alimentarius , ascunde aceasta substanta. ( toate produsele marcii Titan o contin). Motivele pentru care aceste lucruri nu sunt facute publice sunt simple, evitandu.se astfel falimentul anumitor firme , pierderea locurilor de munca , etc. Au rasuflat totusi cateva informatii pe la televiziune, spunandu.se insa doar ca fermierii sunt obligati sa foloseasca aceasta substanta pentru a omori daunatorii.
Ce stiti despre toate aceste lucruri? Eu acum aud prima oara de Codex Alimentarius si sunt de.a dreptul uimita! Am cautat pe net si nu am gasit prea multe informatii.... voi ati auzit de asa ceva?
Am auzit de Codex Alimentarius, dar nu stiam de folosirea acestei substante

Eu eram sigura ca se vor intampla vrute si nevrute odata cu aprobarea acestui Codex si uite ca sunt primele "teste".

O sa ma documentez pe acest subiect si o sa incerc sa scriu ceva mai detaliat despre aceasta substanta,
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii

Ultima dată editat de Slabuta; 26 apr 2010 at 19:04:59.
Răspuns cu citat