View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 07 mai 2010, 15:05:49
LicuriciColorat's Avatar
LicuriciColorat LicuriciColorat este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 apr 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Alimentatie sanatoasa si echilibrata+sport
Date: 166cm, 62kg
Mesaje: 8.144
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: Vreau sa slabesc la burtica si coapse

Citat:
Anterior postat de luci Vezi mesajul
buna...am si eu o mica mare problema...in general ma simt ok la kilogramele pe care le am, dar acele 5 kg de care as vrea sa scap, din nefericire se dau jos, in urma tuturor dietelor, din mai toate partile corpului...eu vreau de la burtica si un pic de la coapse, insa nu prea se poate asa ceva...nu stiu cum sa procedez. mentionez ca mai fac si exercitii fizice cu extensorul, abdomene... cam de 3-4 ori pe saptamana.

buna Luci si bine ai venit
cu o alimentatie sanatoasa si cu sport vei reusii sa dai frumos jos kg care te deranjeaza mai ales ca ai putine
in primul rand am auzit de la fete ca dieta south beach te slabeste frumos la burtica
iti recomand sa faci sport,dar nu orce sport,poti sa bagi si 300 de abdomene ca no sa slabesti,trebuie mai intai sa dai jos cu ajutorul exercitiilor de tip cardio:stepper,bicicleta,alergat sau banda,tae-bo,....din proprie experienta si ceea ce ma ajuta pe mine iti recomand cu incredere tae-bo si hip-hop abs,eu am slabit prin septembrie foarte frumos la burtica cu ajutorul cordei....saream corda cam 25min zilnic......sa ne tii la curent cu vesti despre tine
__________________
Revolta-te iar si iar pana mieii vor devenii lei.
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-adolescente/jurnal-licuricicolorat-3358-401.html#post484828
Răspuns cu citat