View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 02 iun 2010, 13:43:10
justbelieve's Avatar
justbelieve justbelieve este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 22 ian 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 29
Dieta: Stil de viata sanatos+Sport
Date: 158cm, 48kg
Mesaje: 4.302
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Flawless....:) - Jurnal Stephanie

Citat:
Anterior postat de Stephanie Vezi mesajul
Hai ca mi-am facut si eu un jurnal.Sunt cam noua pe aici(dupa cum observati deja) si bineinteles ca doresc sa intru si eu in aceasta minunata gasca.16 ani,1.75,71 kg,tae-bo de doi ani,tennis fac de ceva timp si iarna schi alpin.In timpul in care nu merg la sala ma incerc sa fac si eu ceva pe acasa,insa nu pot face exercitii de pe youtube sau asa ceva fiindca habar n-am.......parca imi place mai mult sa merg acolo la sala unde toti fac acest lucru.Chiar n-am idee ce sa mai zic......cand am fost mai mica am fost atat de slaba,insa,cu timpul,m-am ingrasat......d ex prin clasa a 7-a aveam in jur de ...........multe kilograme in orice caz.......ma enerveaza faptul ca nu slabsc in zonele in care am cu adevarat nevaoie....si urasc faptul ca am niste picioare foarte groase care contrasteaza puternic cu restul corpului...Incerc sa mananc normal,ma mai abtin de la unele chestii,dar cateodata as manca doar ciocolata sau dulciuri.....
Hei,ti-ai facut jurnal
Scrie meniul tau de astazi sau de ieri ca sa vedem ce papi tu de obicei,si sa-ti spunem ce e bine si ce nu.
Wow tae bo.Te invidiez.Eu nu pot sa fac,mi se pare super greu,dar totusi voi mai incerca.
Aceeasi problema o am si eu,am picioare groase fata de restul corpului.Tu esti mai norocoasa pentru ca esti inalta si nu cred ca-i atat de evident acest lucru.Tae bo nu te-a ajutat?Nu ti-a subtiat picioarele?Eu inca ma lupt cu grasimea de pe picioare,vreau sa ajung undeva la 46 cm la coapsa.
__________________

"Ai grija de corpul tau. E singurul loc in care esti nevoit sa locuiesti."