Subiect: Tinuta Revelion
View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 27 dec 2010, 20:16:41
crissa17's Avatar
crissa17 crissa17 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 20 nov 2010
Locaţie: Bucuresi, Romania
Vârsta: 32
Dieta: disociata
Date: 170cm, 80kg
Mesaje: 565
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Tinuta Revelion

Citat:
Anterior postat de alexandrazzzful Vezi mesajul
Buna si la multi ani !Slabutelor,ma gandeam sa apelez la gusturile voaste in materie de haine..sunt noua pe aici si sper ca am postat bine subiectul aici in "discutii cu slabutele" ..
Deci...mi-am luat pantofi pt o tinuta .care tinuta?nici eu nu stiu...deci am pantofi,dar n-am hainele cu care sa-i port si nici macar o idee .



~ astia mi-s pantofiorii,cum as putea sa-i iau pt revelion (tinand cont ca se tine la un prieten acasa) ? ma gandeam la niste pantaloni scurti,habar n-am,sau o rochita ... HELP ME!
Superbi pantofiorii, imi plac la nebunie.
Da, cum ai zis si tu cred ca ar merge niste pantalonasi scurti, sau o rochita, nu neaparat mulata, pentru ca daca se va tine la un prieten acasa...sa te simti comod......asa cred eu....acum tu stii cel mai bine...

Tinuta nu cred ca ar trebui prea mult accesorizata, niste cercelusi lum iti plac tie dar simplii, pentru ca daca ti iei rochie merg, chiar unii lungi sa iti sublinieze gatul, si un lantisor mai lung( mie asa imi plac), dar fara strasuri sau sclipici....doar sa dea o tenta, sa dea eleganta tinutei...

Cam astea merg cel mai bine, unele am mai vazut ca poarta blugi pana, stransi rau de tot pe picior cu pantofi, asta merge pentru cele care sunt slabe. Vad ca nu ai kg in plus, dar nu cred ca ar fi o tinuta asa mai, eleganta putin de revelion....primele 2 cred ca ar fi cele mai ok.......

Sper ca ti-am fost de ajutor. Te pup, si sa ne spui pana la urma cum ti-ai ales tinuta :*:*
crissa17, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2210 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1693 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1177 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat