Subiect: Jurnal Roxalia
View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 10 ian 2011, 18:20:37
DeathInVogue's Avatar
DeathInVogue DeathInVogue este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Ploiesti, Romania
Vârsta: 29
Date: 165cm, 66kg
Mesaje: 931
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Roxalia

Citat:
Anterior postat de Roxalia Vezi mesajul
Buna,
Aș vrea sa ma alătur vouă!Vreau sa fiu slaba!!!
Sa incepem cu faptul ca am 1,75 si am 78 kg.Știu pare mult mai ales pentru o fata de clasa 9-a (15 ani).Sunt bine dezvoltata si arăt mult mai matur pentru virsta mea.Desi nu ma consider "grasă" sunt plinuta.Nu aș spune ca am straturi de grasime,sau ca imi ese grasimea din pantaloni...sar totusi am greutate in plus care nu este foatre visibila,și imi doresc mult sa scap de ea!Deci am inceput a face exercitii speciale pentru corp (multumesc mult youtube pentru ca exiști ) desi practic dansurile de 9 ani,si tin o dieta stricta.Am gasit pe un site a unui dietolog,ca poti slabi 14 kg in 2 luni (a fost controlata teoria asta pe 8 pacienti) doar daca beai cite un pahar de 250 ml pe ora si tot in dieta scria ca nu trebuie de exclus decit: Pîinea,cafeaua si prajiturile.Eu incerc sa ma tzin pe aceasta dieta,dar am exclus mult mai multe produse!!!
Astazi am mincat (vreau sa aud parerile voastre dac o fac bine sau nu?)
Dimineata
Am fost in fuga pentru ca putin intirziam la școala si am mincat fulgi de ovaz.
Prinz
E mama azi acasa si doar azi am facut o mica de tot remarca,am mincat o bucatica mica de mamaliguța cu o lingura de smintina si una de brinzica de oi.
Cina
Am mincat o farfurie de borș roșu.

Și am baut in jur la 4 litri de apa
Sper sa aiba vre-un efect toata munca pe care o fac!


Bine ai venit!
intr-adevar nu ai foarte multe kg dar e foarte bine ca vrei sa arati si mai bine
dieta asta de care ai zis mi se pare ok...nu cred totusi ca e in regula sa elimini total anumite alimente,doar sa le mananci mai rar
mi se pare ca azi ai papat foarte foarte putin
spor!
__________________
Jurnal "DeathInVogue"http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...ogue-5592.html