View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 10 ian 2011, 22:48:52
DeathInVogue's Avatar
DeathInVogue DeathInVogue este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Ploiesti, Romania
Vârsta: 29
Date: 165cm, 66kg
Mesaje: 931
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit re: Jrunal Alexandra - (sashenka17)

Citat:
Anterior postat de sashenka17 Vezi mesajul
Hello, sunt Alexandra si sunt noua pe aici.

Astazi am gasit forumul asta, cautam un forum pentru lume ca mine, care vrea sa slabeasca, sperand ca pot primi si oferi suport moral si motivatie.. Am 1.69-1.70 si 67 kg. Toti din jur imi spuneau ca m-am ingrasat, dar eu nu ii credeam. Trebuie sa recunosc ca de ceva vreme nu m-am mai urcat pe cantar.. Si astazi cand m-am urcat pe cantar si am vazut cat am, am decis ca e cazul sa fac ceva. Nu sunt o persoana organizata si la viata mea am tinut muuulte cure.. Imi amintesc ca erau perioade in care mancam 2 castraveti si un iaurt pe zi, in disperarea sa slabesc, erau perioade cand efectiv cantaream alimentele si le calculam caloriile exacte, momente cand simteam ca pana si apa ma ingrasa.. Am tinut intr-un timp dieta Montignac, dar parca parca nu mi s-a potrivit. Eu sunt si vegetariana de vreo 3 ani, in sensul ca nu mananc carne dar mananc peste, oua si lactate.. Acum nu stiu nici de unde sa incep, ma simt vinovata ca facusem ceva saleuri cu cascaval si am dat iama-n ele, nu m-am putut abtine.
Am ajuns iar la starea aia in care parca orice as manca sau bea, se depune..

Va astept cu drag sfaturile!
buna!
bine ai venit printre noi!
nu ai chiar atat de mult de slabit
mmm din ce spui tu la tine problema e ca tii o dieta,eventual chair te infometezi ca apoi sa renunti la ea si sa te ingrasi...ceea ce ai tu nevoie dupa parerea mea este o dieta care sa ti se potriveasca in sensul in care sa te obisnuiesti cu ea astfel incat sa devina un mod de viata insotita bineinteles de sport
eu iti urez mult spor! sper sa mai treci pe-aici si sa ne spui ce si cum
__________________
Jurnal "DeathInVogue"http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...ogue-5592.html