View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 28 apr 2009, 13:07:37
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: sa ne rasplatim pt slabit

Citat:
Anterior postat de mishutza Vezi mesajul
Fetelor,ce planuri aveti pt cand veti slabi?Adica,motivatia e altceva,ce va veti face cadou cand veti fi slabute si fotomodele?
Planul meu e asta,cand am slabit 20 de kile,sper sa fi scapat de burta,si imi pun cercel in buric,numa asa,pt cat mi-au curs ochii la burtile frumoase cu cercel cand eram tanara odata demult.
Ei,si cand o sa am 55 de kile,adica,cand am ajuns la greutatea ideala,pe care cred ca nu am avut-o niciodata,am sa imi fac tatuaj,tot ca asa vreau eu,si sa ma simt satisfacuta pt toti anii in care care am tanjit dupa unul,dar ma gandeam unde nu e grasime pe corpul meu,ca sa dea bine,si nu gaseam un raspuns.De fapt tatuajul mi-l doresc cel mai mult,cercelul e un fel de preludiu asa.
Asta e minuntaul tatuaj,si pt mine semnifica faptul ca am reusit sa fim slabuti si frumusei,si probabil vom renunta la aripile adiacente.Si mi-l voi face pe gamba.
Foarte interesanta idee de topic, Mishutza.

Si eu am visat multi ani la un piercing, dar mi-a trecut. Deja aveam si modelul ales. Dupa am fost innebunita dupa tatuaje, si iar imi gasisem un desen frumos si il vroiam pe gatul meu. iar am renuntat....

Este foarte frumos modelul pe care ti l-ai ales, sexy as zice. Unde vrei sa il faci? daca nu e secret?

Chiar, am vazut ca esti in Germania. Mi-a adus mai demult cineva o revista din Germania, numai cu tatuaje. Se pare ca acolo este in trend. Si erau tipi si tipe cu tot corpul tatuat.
Mie imi place ceva discret... dar fiecare are gusturile lui.

Hai ca m-am luat cu vorba si nu mai zic cum ma premiez eu cand voi ajunge la corpul visat.

Eu vreau sa imi fac tratament cu laser pentru vergeturi. Asta va fi problema cea mare cand voi slabi.
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat