Subiect: Jurnal Marina
View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 02 feb 2011, 13:27:06
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Jurnal Marina19 - last chance

Citat:
Anterior postat de marina19 Vezi mesajul
buna fetelor..m-am invartit un pic pe aici pe forum si mi-a placut ce am vazut..
ce pot sa spun despre mine..incerc in zadar de mult timp sa scap de kg in plus si nu reusesc..cea mai mare problema a mea este ca nu sunt consecventa..nu reusesc sa duc o dieta la sfarsit..trebuie sa pacatuiesc intr-un fel sau altul..in weekend sau la vreun chef sau la discoteca ...nu stiu ce sa mai fac..niciun dintre prietenele mele nu are nevoie de dieta..deci nimeni nu ma poate incuraja...am ajuns la capatul puterilor...am nevoie de incurajare..nu stiu ce sa mai fac..nu imi place deloc de mine cum arat si chiar si asa nu reusesc sa imi gasesc motivatia pentru a continua..sunt adepta dietei SB..vreau sa incep sa o tin..insa pentru inceput vreau sa tin 2 zile de detoxifiere cu ceaiuri si toate cele pentru a elimina toxinele din organism...
va rog sa ma ajutati..am 56 d kg si vreau sa ajung la 50 sau49...
Bun venit in familia slabutelor

Nu este obligatoriu sa urmezi o dieta.
Iti poti "construi" un stil alimentar corect si sanatos, si daca mai papi ceva dulce la o zi de nastere nu este chiar asa de grav.

Ce mananci in prezent? ce sport practici?
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii