View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 02 feb 2011, 17:03:15
justbelieve's Avatar
justbelieve justbelieve este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 22 ian 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 29
Dieta: Stil de viata sanatos+Sport
Date: 158cm, 48kg
Mesaje: 4.302
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Vrei sa afli ceva intreaba-ne!

Citat:
Anterior postat de Roxalia Vezi mesajul
Vreau sa stiu cit de mare e prostia pe care am facut-o,astept sa fiu certata!
Deci am tinut cu bine cu rau o luna South beach faza II cu toate ca o sapt mai tinut pe faza I (e greu pt mine iarna sa ma las de portocala si grapefruit).Astazi a fost ziua mamei,si desigur ca cunoasteti situatia: o seara in restaurant cu o masa bogata...off.Deci dimineata am mincat o bucatica de tort (200 calorii) cu ceai verde,in schimb am mers mult astazi asa ca pot sa mio iert.Amiaza am mincat fasole cu castraveti,iar seara...desi ma staruiam sa nu ma ating de masa si sa ma mai fitii printre oaspeti nu sa primit,am mincat 3 bucatele de pizza pina la ora 18 si o inghetata dupa.Nu ma simt inflata sau plina...si vreau sa mai fac citeva exercitii pina ma culc ca sa nu se lipeasca caloriile de mine.
Miine am degind sa fac o zi de "descarcare" sau beau doar chefir...si apoi sa incep din nou,dar totusi mai strict decit am facuto pina acum: South Beach faza I.
Totusi am vrut sa va intreb cit de rau e acest lucru?adica dauneaza dietei mele faptul ca fac pe o zi pausa in dieta?(mai am inca 2 zile de nastere si o nunta in luna asta si nustiu cum o sa rezist)
Buna!
Dupa parerea mea,daca ai mancat doar o zi in afara dietei nu este o problema,conteaza sa nu fie mai multe zile la rand asa.Deci nu cred ca dauneaza dietei.
__________________

"Ai grija de corpul tau. E singurul loc in care esti nevoit sa locuiesti."

Răspuns cu citat