View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 02 mar 2011, 13:03:27
Mihaela1006's Avatar
Mihaela1006 Mihaela1006 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 05 ian 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 53
Dieta: Monti personalizat
Date: 167cm, 70.4kg
Mesaje: 1.423
Aprecieri acordate: 916
Am fost apreciat(a) de 752 ori in 421 mesaje
Implicit Re: Simt ca ma apuca depresia si disperarea

Citat:
Anterior postat de segutza Vezi mesajul
Dragelor,

Am nevoie de ajutor moral, simt ca ma apuca depresia si disperarea. De 10 zile tin South Beach si pe cantar nu se vede nimic! E adevarat, am mai trisat un pic, de ex cate o felie de Wasa, dar totusi..am trecut de la pizza, 5 felii paine cu gem, mancat la orice ora si noaptea, mancat de toate mai ales dulciuri la fara paine, fara dulce, fara cartofi, fara fructe!! Cu tot trisatul, mi se pare imposibil sa nu se vada nimic. Ce se intampla??
Multumesc mult, sunt convinsa ca multe dintre voi stiu foarte bine ce inseamna sa te chinui si sa simti ca o faci degeaba. Stiu ca trebuie sa merg inainte dar e foarte greu cand vezi ca nu se intampla nimic
Problema e ca simti ca te chinui... daca te-ai relaxa si nu ai mai pune presiune asupra organismului prin graba s-ar vedea si rezultatele.
Si-apoi, daca tot zici ca te chinui, cauta o dieta care sa ti se potriveasca mai bine ca sa nu mai ai senzatia ca esti obligata sa mananci anumite chestii, dupa o lista predefinita. Poate te ajuta mai mult Weight Watchers, sau Montignac... si seteaza-ti o greutate si o inaltime, fa-ti un jurnal, ca sa poti primi sfaturi de la cineva apropiat tie care a trecut prin aceleasi probleme. Cu rabdare vei trece de acest impas
Editez, acum am vazut greutatea si inaltimea, tickerul nu era personalizat, de aceea am crezut ca nu sunt

Poate ai un program stresant, poate nu dormi suficient? analizeaza-te! Spor in toate
__________________
Jurnal Mihaela1006 II, Jurnal Mihaela1006 , Dormi suficient
Citat:
Anterior postat de Slabuta Vezi mesajul
Fetelor, nu va mai conduceti dupa iluzii, inca nu s-a descoperit slabirea in cateva zile.
Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul
Somnul slabeste,e dovedit!
Răspuns cu citat