View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 11 mar 2011, 18:58:51
azra's Avatar
azra azra este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 06 aug 2010
Locaţie: braila, Romania
Vârsta: 37
Date: 169cm, 120kg
Mesaje: 7.611
Aprecieri acordate: 1.258
Am fost apreciat(a) de 1.431 ori in 912 mesaje
Implicit re: Jurnalul meu Alina: Vreau sa fiu la 75 de kg

Citat:
Anterior postat de AndreiErisAlina Vezi mesajul
Salutare...sunt Alina ,am 24 de ani si sunt mamica unui baietel de 1 an si 5 luni ...la inceputul lui 2011 mi am propus sa slabesc...cum? nici eu nu stiam...vroiam doar sa slabesc..ce am facut ce nu am facut am dat jos 4 kg..pe care le am pus tare repede inapoi...si stand asa pe ganduri am cautat pe net tot felul de pastile de slabit, tot felul de metode care mai decare mai drastice. si tot cautand am dat de voi, si mi am zis ...de ce sa nu incerc?...hai sa vedem ce va iesi...Deci, azi 11.03.2011 ora 16-50 sunt aici..va scriu si imi doresc sa dau jos....dar am nevoie de sfaturile voastre si de incurajarile voastre.... va pupa alina
salut.bine ai venit printre noi.si eu sunt de aceiasi varsta ca tine si nu departe de kg.si eu imi doresc sa slabesc .eu una tin montignac,nu e grea si nici restrictiva,e mai mult un stil de viata.reusisem sa slabesc din august pana la 1 dec anul trecut aproximativ 12kg,dar din cauza unor probleme am renuntat si am pus la loc.acum am aproapte o luna de dieta tinuta conform + sport de 4-5 ori pe saptamana si au inceput sa scada iar kg si cm.
tu cam ce mananci intr-o zi?sport faci?mai spune-ne cate ceva despre tine
__________________
jurnalul meu-slabuta in devenire

1.08.2012-1.12.2012 :105.5kg -85kg =-20.5kg (Dukan)

dacă ai totul nu trebuie să spui, să arăți, să epatezi, iar dacă nu ai nimic nimic, nu trebuie să fii trist, pentru că ai cel mai mare dar ... viața, prieteni, familie, lucruri mult mai importante