Subiect: Jurnal Alexik
View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 20 mar 2011, 23:16:31
Alexik's Avatar
Alexik Alexik este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 feb 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 30
Date: 159cm, 52kg
Mesaje: 4.433
Aprecieri acordate: 30
Am fost apreciat(a) de 36 ori in 31 mesaje
Implicit Jurnal Julie-Slabit&Tonifiere

Buna.. ma numesc Julie , am 17 ani si in sfarsit m-am hotarat sa-mi fac si eu jurnal.. in speranta ca voi putea tine un regim cu ajutorul acestuia.Am 1.60 si 51.5 kg .De cand ma stiu am fost slaba ( fara burta , picioare subtiri..) pana pe la 13-14 ani cand timp de 1an -2 am mancat numai felii de paine cu gem si chestii de genu pe la 1 -2 noaptea+ sandvishuri+ pizza+ dulciuri...De vreo 2 ani ma "chinui" sa slabesc( cam de cand am constientizat ca sunt plinutza.)Datorita constructiei mele .. soldurile par si mai mari decat sunt( am talia subtire).Sper sa ajung la 45 de kg.. fara burta si cu picioare subtire..sa arat frumos in costum de baie!
Sper sa reusesc pana in vara.. mai ales ca la majorat vreau sa arat bine ( este undeva prin august.).Am renuntat la mancarea prajita , pizza &fast food.. mi-e greu sa rezist la dulciuri.De luni am hotarat sa ma duc la sala.. dar am mai fost si vara trecuta si nu s-a vazut nimic.. nu stiu de ce.. De asemenea as vrea sa tin dieta SB..dar momentan e post asa ca iese din schema..Nu prea stiu ce e bine sa mananci si ce nu..( ma refer la combinatiile de proteine cu carbohidratii..etc) Haideti sa slabim..!