Subiect: La Multi Ani!
View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 23 dec 2009, 13:48:15
mishutza's Avatar
mishutza mishutza este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 26 apr 2009
Locaţie: Arad, Romania
Dieta: cu buruieni :)
Date: 160cm, 86.5kg
Mesaje: 5.193
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 23 ori in 12 mesaje
Implicit Re: La Multi Ani!

Multumim,si voua va uram toate cele bune,si cel mai mult eu vreau sa va urez ca existati.
Nu e inca sfarsit de an,dar daca tot e sa ne uitam inapoi la ce am realizat anul asta vad ca am reusti sa slabesc 15 kg aproape de voi,si ceea ce e si mai important pentru mine,am reusit in 4 luni fara dieta sa nu ma ingras.Si asta doar cu voi si prin voi.
Va uram sa ramaneti mereu alaturi de noi si in viata noastra,si peste 60 de ani sa intram pe Slabute.ro,si sa le dam sfaturi fetelor tinere:ehe,pe vremea mea eu tineam o dieta care incepea cu.....S....parca,dar is batrana si nu mai tine minte cum am slabit.Dar tin minte ca nu trebuie sa va INFOMETATI.
Viata lunga si fructuoasa va dorim,si la toate fetele le urez slabit fericit,sanatos si pentru totdeauna.
Craciun fericit slabutelor.
mishutza, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
mishutza, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2320 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1803 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1029 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat