View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 31 mar 2011, 08:37:27
jessik's Avatar
jessik jessik este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 27 dec 2010
Locaţie: vancouver, Canada
Vârsta: 37
Date: 163cm, 68.8kg
Mesaje: 4.453
Aprecieri acordate: 133
Am fost apreciat(a) de 539 ori in 352 mesaje
Implicit Re: Inselat barbat vs inselat femeie

interesant..
s-a dovedit ca si femeia si barbatul insala in egala masura.. si sunt muulte motive.
dar reactioneaza diferit. barbatul se simte ranit in orgoliul lui.. femeia nu suporta ca a fost inlocuita de o alta, si ca i-a fost oferita iubire celeilalte.
femeie plange sufera, barbatul simte furie, si razbunare. dar aproape emreu femeie e mai tare privita cu ochi rai fata de un barbat care insala, cu asta nu sutn de acord.
eh ca e barbat.. ce conteaza?
femeia ca vai daca insala e nu stiu cum, barbatul e mai barbat?
femeia cred ca de multe ori se indragosteste de amant, gasind la el ce nu a gasit la sot, mai mult dpdv pishic.
barbatul rar iubeste amanta, el mai mult isi satisface dorinta lui de barbat, fizic.. de aia maj barbatilor nu divorteaza. daca isi insala sotia.
pe cand femeile daca iubesc un alt barbat imediat vor sa divorteze
e destuld e complex subiectul. eu am fost in diferite situatii, dar nu am fost inselata. nu stiu cum as reactiona.
am vb si cu baieti care isi inselau iubita nevasta, si ei ziceau ca de fapt isi iubesc si sotia si amanta, sau amandoua iubitele.
am cun un baiat, care avea 2 iubite in acelasi timp, eu eram a 3a. eu stiam ca are una.
bine la noi mai mult a fost de sex, dar si ca era f istet, si aveam ce vb cu el chiar am ajuns sa tin la el, si si-a facut curaj sa imi zica de a doua gagica care nu stia de nici una.
si a stat asa un an cu ele 2, numai el stia cum se impartea.
eu nu am simtit gelozie, imi venea sa zambesc, dar vai cand au aflat ele doua intre ele, haha pana la urma se despartea de una statea cu cealalata. apoi invers. dar era amant cu prima.. f incurcat,..
noi am fost mai mult prieteni, si doar de cateva ori ne-am intalnit ca iubiti.
cand mi-am luat ramas bun de la el, plecand aici, aproape ca a plans si m-a imbratisat f tare, urandu-mi de bine, era un baiat fain, de aia poate il iubeau fetele, hahah
cand il intrebam pe care o iubeste, nu stia, el le iubea pe amandoua, a locuit cu ele, separat.. si era inebunit, ca nu stia pe care sa o aleaga.
Răspuns cu citat