View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 04 ian 2010, 20:20:40
alle's Avatar
alle alle este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 21 dec 2009
Locaţie: GL/bucuresti, Romania
Vârsta: 37
Dieta: Dukan
Date: 160cm, 62.6kg
Mesaje: 88
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 3 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Pastile de slabit

eu am o prietena care a incercat niste pastile de gen,unele chinezesti de mai toata lumea vorbea de ele acum jumatate de an. a slabit cateva kilograme desi la cat avea de dat jos intr-o luna de regim si putintel sport le dadea si fara pastile,insa a vrut mai repede si fara sa renunte la prostioare,dulciurele,fast-food-.efectele secundare nu au intarziat sa apara si s-a pricopsit cu tot felul de cosmaruri si halucinarii din ce in ce mai agresive pana intr-o zi in care a facut o criza grozava cu transpiratii deodata,lesin,tremuraturi si urlete si dupa ce a ajuns la urgente si-a dat seama ce facea! ce-i drept pe prospectul pastilelor spunea ceva de genul ca ar putea cauza halucinatii,stari de lesin etc...nu se merita nicio pastila din lume cand este in joc sanatatea ta si mai ales ca nu te poti astepta la pastila minune : sa stai in pat si sa te idopi si ea sa-si faca efectele uimitoare asupra siluetei! trebuie sa recunosc ca ma tenta si pe mine la acea vreme caci nu gaseam o solutie buna sa ies din "impas" si mai si pomenea de o accelerare a metabolismului pe care mi-as fi dorit-o..bine ca nu am avut bani pt ele atunci si nici cand am avut parca nu ma lasa sufletul sa iau de ei pastile
alle, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1764 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1247 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat