Subiect: Jurnal Maybe
View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 25 apr 2011, 15:40:27
EveEve's Avatar
EveEve EveEve este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 feb 2011
Locaţie: Sibiu/Madrid, Spania
Vârsta: 33
Dieta: Hipocalorica, 1200 kcal/zi
Date: 165cm, 61.4kg
Mesaje: 629
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Maybe

Buna Maybe, si bine ai venit printre noi!
Iti doresc ca datorita jurnalului care ti l-ai facut si cu ajutorul si sustinerea noastra, lupta cu kilogramele sa-ti fie usoara si eficienta.
Te felicit pentru ca ai decis sa faci ceva pentru tine, in primul rand pentru sanatatea ta.
Eu nu cunosc foarte foarte bine regimul pe care vrei sa-l tii, insa stiiu fete care au slabit datorita lui, desi mie personal mi se pare cam greu de tinut. Dar iti urez multa bafta si ambitie.
In al 2-lea rand, daca vrei sa slabesti frumos si sanatos, vei avea nevoie si sa faci putin sport. Nu numaidecat trebuie sa te duci la sala, poti face si in casa. Cred ca ti-ar prinde foarte bine exercitiile cardio, care ard muuuulte grasimi. Gasesti o multime de filmulete pe site la sectiunea Sport.
Asteptam cu nerabdare sa ne dai mai multe detalii despre tine, despre alimentatia ta, etc.
Nu uita sa nu mananci niciodata mai putin de 1000 kcal!!
Te pup, te felicit inca odata pentru decizia pe care ai luato, si iti doresc Paste fericit, ce a mai ramas din el!
__________________
Jurnal Eve


A strong woman stands up for herself. A stronger woman stands up for everyone else.

It's not who you are that holds you back. It's who you think you're not!

"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world!" - Marilyn Monroe

There are far better things ahead than anything we left behind.


You don't realise how strong you are, until it's your only option left

The question isn't who's going to let me. THe question is who is going to stop me!