Subiect: Cum invatati?
View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 14 ian 2010, 22:50:09
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Cum invatati?

Citat:
Anterior postat de mishutza Vezi mesajul
Fetelor,ajutati-ma.
Vad ca avem multe studente.Cum invatati?Trebuie sa invat,deci e un MUST mare de tot.Si serios de data asta,nu joaca,si vb la propriu invatat prin joaca de care am parte aici.E super metoda,doar ca pentru nivelul de care am eu nevoie nu e destul
Eu pur si simplu nu mai stiu cum sa invat.Nu ma mai pot concentra.Nu am stare in fata foilor,cartilor,miilor de chestii de le am.Urasc sa tocesc,si nici nu va fi cazul.Dar,mai fumez o tigara,mai intru pe forum.Si acum tot aman de la inceputul saptamanii sa ma apuc si nu imi vine ca stiu ca voi fi iar dezamagita de mine.
Aveti sfaturi?Sunt batrana si am uitat cum invatam odata
Off, Mishule, eu nu stiu ce sfaturi sa iti dau, ca sunt singura si mie mi-ar fi greu. Nu am mai dat examene de 2 ani si parca nu mai stiu cum e.
Cred ca ar trebui sa o iei cu incetisor, sa citesti cateva foi, si poate prinzi gustul
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat