Subiect: Jurnal CosMitzi
View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 10 iun 2011, 14:37:53
LicuriciColorat's Avatar
LicuriciColorat LicuriciColorat este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 apr 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Alimentatie sanatoasa si echilibrata+sport
Date: 166cm, 62kg
Mesaje: 8.144
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: Jurnal CosMitzi

Citat:
Anterior postat de CosMitzi Vezi mesajul
buna slabutelor. numele meu este cosmina ,am 1.65m si 78kg,si as vrea si eu sa fiu o slabuta asa ca voi. am descoperit site-ul acesta din"greseala" pot spune, am cautat si eu "cum sa slabesc, diete...etc" si am dat de site-ul acesta.incep prin a va povesti cum am inceput sa ma ingras si sa ma simt din ce in ce mai rau uitandu-ma in pozele de mai demult.. pana in februarie 2009 grutatea mea nu depasea pragul de 68-69kg,insa de 1 an si ceva de cand m-am mutat cu prietenul meu am reusit sa ma ingras cu vreo 16kg(inainte stateam la casa)..din pacate daca inainte puteam sa ma mentincat de cat , sa mananc orice, acum corpul meu s-a schimbat si chiar nu stiu ce sa mai fac,si apa daca beau am impresia ca se pune

Buna Cosmina si bine ai venit
apa nu se depune,important e sa realizezi unde gresesti
pt a slabii sanatos trebuie sa ai peste 1000cal,sa ai 3 mese si 2 gustari pe zi,sa faci sport si sa ai o alimentatie sanatoasa care sa includa toate alimentele necesare corpului
da'ne exemplu de cum papi u intr'o zi,sa vedem unde gresesti si sa'ti corectam meniurile,ai sa vezi ca daca te tii de o alimentatie sanatoasa si sport v'ei fii o slabuta
mult succes si fii increzatoare
__________________
Revolta-te iar si iar pana mieii vor devenii lei.
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-adolescente/jurnal-licuricicolorat-3358-401.html#post484828