View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 19 iun 2011, 09:52:22
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit re: Gasca fetelor care tin Montignac partea IX

Neatza,montignace scumpe!
Etaj nou:ddeja e un zgarie nouSA-l stapanim sanatoase si cu folos!
Bine ai venit,Mihaela!
Valeria,si eu faceam la fel la inceput,citeam si invatam,dar si intrebam de le-am scos par alb fetelorGlumesc,aici cu cat intrebi mai mult cu atat inveti mai repede si poti ajuta la randul tau alte fete
Sylvester,retetele sunt delicioase,ms!Bineinteles,cea de tarta nu e conforma deloc,faina integrala nu are ce cauta in combinatia aia,dar asa cum te-au sfatuit fetele se poate face..pacat ca la mine aici nu e faina Mananci si slabesti
Azi m-am cantarit,si desi am sindromul premenstrual(adica au aparut si primii soldati la atac......cu 10 zile mai devreme ),cantarul tine cu mine si-mi arata 63.300Dar la cm m-a luat groaza,cand am vazut ca la burtica am in plus cu 2 cm m-am lasat pagubasa...sunt umflata,inelul sta strans,deci am retentie de apa..Eu sper ca am ajuns deja la mentinere,da apa asta cantareste
Azi e zi de ispite,tineti-mi pumnii..mergem la bar unde se si fac cornuri de casa cu tot felul,sunt calde si mirooosssAsa ca iau md acasa,gem de cirese conform(app,Ame,a iesit bun,da cat timp sa-l tin,pana se strica) cu chifla integrala facuta de mine si ceai de tei.La bar o sa iau un pahar de lapte si gata...eroarea va fi ca nu respect orarul pana la pranz,da nu am ce face...daca m-am trezit tarziu
Va pup,o duminica frumoasa si cu rezultate la cantar!
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]