View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 07 iul 2011, 10:10:01
Maryyana's Avatar
Maryyana Maryyana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 27 iun 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 32
Dieta: Hipocalorica
Date: 170cm, 73kg
Mesaje: 132
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: am nevoie de ajutor!

Citat:
Anterior postat de matileanca Vezi mesajul
buna ziua! sunt iulia din iasi , acum sunt in cipru. anul trecut in februarie aveam frumoasa greutate de 96 kg. am tinut cura de slabire cu supa de varza si beiam ceai antiadipos. pana in august slabisem 16 kg. si ma simteam foarte bine.lucram numai noaptea si ziua dormeam deci chiar daca mesele mele erau in timpul noptii si nu ziua am reusit. in septembrie am venit sa locuiesc cu sotul meu in cipru , de atunci si pana acum m-am ingrasat 14 kg si sotul meu la fel. el nu vrea sa slabeasca caci ii place asa, dar pe mine ma apuca plansul cand vreau sa pun haine de anul trecut pe mine si nu ma incap. am incercat si aici supa de varza dar varza lor nu e buna ca a noastra si nu o pot manca. nu-mi place sa mananc dimineata , pot sta si o zi intreaga fara sa mananc dar cand vine noapte si ma refer intre orele 23-1 nu ma pot aptine sa nu mananc. nu stiu ce sa fac ca sa mai slabesc. sport nu prea am cum sa fac. copilasul meu imi ocupa tot timpul. sa zicem ca atunci cand ma joc cu el mai fac un pic de miscare. in fiecare dimineata merg pe plaja si inot cam 1-2 ore(marea e peste strada de blocul meu)va rog mult sa ma sfatui-ti. pot tine usor dietele care au in singur aliment pe zi si nu mai multe. astept un raspuns din partea voastra. multumesc enorm!!!
Buna Mati

Daca preferi dietele cu un singur aliment pe zi, incearca dieta disociata.

1 zi fructe; 1 zi legume; 1 zi lactate; 1 zi piept de pui sau pui fiert bine; 1 zi cartofi fierti; 1 zi orez; si duminica oricare dintre zilele din saptamana.

Iti alegi tu cand si cum vrei sa mananci luni marti, nu e o ordine stabilita.

spor la slabit!