View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 21 iul 2011, 16:19:15
LicuriciColorat's Avatar
LicuriciColorat LicuriciColorat este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 apr 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Alimentatie sanatoasa si echilibrata+sport
Date: 166cm, 62kg
Mesaje: 8.144
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: Exercitiile zilnice

Citat:
Anterior postat de Georgii Vezi mesajul
Buna.Am deschis acest subiect pentru a ma documenta putin din raspunsurile care le voi primi.Deci fetelor(si baietilor) spuneti'mi si mie (daca aveti placerea)ce exercitii,ce tip de sport faceti voi mai des si da rezultate..Ca eu as vrea sa intensific un pic programul meu de sport zilnic si nu stiu cu ce as putea incepe.Ca m'am plictisit de vechile exercitii de pe internet..in fiecare zi aceleasi...
Daca e cineva amabil sa ma ajute ii raman recunoscatoare.
helay Georgii
Eu de 3 ani fac sala,din care o parte cardio cealalta exercitii cu greutati,imi place sala,insa eu as recomanda'o doar pt tonifiere,conturarea muschiului si nu pt slabit,deci pt mentinere((stiu ca se bat cap in cap parerile mele,insa eu alta alternativa n'am avut la noi in orash)
Acasa mai fac asa:hip-hop abs(super),tae-bo,insainty(pt cele care au rezistenta,nu e chiar usor,de obicei faceam doar 20min),am mai facut s kickboxing(e o combinatie intre tae-bo si box)),am incercat si altele insa nu m'au atras,raman fana celor trei prezentate+stepper(intre 20-40min pe zi)

aaa plus ca mai sar coarda uneori,am si un cerc pt hula-hoops,iar alergatu da randament daca iti place(mie una nu,desi tot am zis ca o sa fac un efort n'am reusit)
__________________
Revolta-te iar si iar pana mieii vor devenii lei.
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-adolescente/jurnal-licuricicolorat-3358-401.html#post484828
Răspuns cu citat