View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 22 iul 2011, 10:15:11
vadmin's Avatar
vadmin vadmin este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 45
Date: 182cm, 77kg
Mesaje: 1.886
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 31 ori in 8 mesaje
Implicit Re: Integrare Tapatalk

Citat:
Anterior postat de di3rvcil Vezi mesajul
Hello vadmin,

Am si eu o intrebare: exista posibilitatea sa integram aplicatia Tapatalk pe forum? Daca ai mai auzit despre ea, stii drspre ce e vorba. Daca nu, este o aplicatie special construita pt smartphone (iPhone, HTC, etc), ce faciliteaza accesul la forumurile preferate (bine, care au si functia integrata...). Astfel, aplicatia face push up pentru mesajele noi pe subiectele preferate, si optimizeaza traficul de date.

Din cate am inteles, aplicatia e gratuia pt administratorii site-ului. Costa 2€ pt utlizatori. Dar cred ca sunt destui care o folosesc (eu am deja 3 forumuri pe ea ).

Ce zici?
Aplicatia nu poate fi integra cu Slabute. O sa enumar doar cateva dintre motive:

1. Integrarea cu Slabute este un proces mult mai complex, deoarece de mult timp s-a depasit faza de "simplu forum". Pe Slabute se folosesc doar solutiile noastre, care sunt gandite pentru utilizatorii nostri, raspund unui standard de calitate si sunt verificate conform unor criterii interne de proiectare si dezvoltare.

2. Din motive ce tin de securitatea si integritatea datelor, nu putem oferi acces altor aplicatii la continutul Slabute.ro.

etc.
Răspuns cu citat