Subiect: Jurnal pinklady
View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 25 iul 2011, 10:54:45
dupy's Avatar
dupy dupy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 10 sep 2010
Locaţie: *, Romania
Vârsta: 30
Dieta: constientizare
Date: 166cm
Mesaje: 612
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Thumbs up Re: Jurnal pinklady

Citat:
Anterior postat de pinklady Vezi mesajul
Bine v-am gasit slabutelor, numele meu este aura si sunt noua pe aici.
De doua saptamani am inceput un alt stil de viata cu montignac si sunt foarte multumita de rezultate, am slabit 4 kg. Nu am tinut niciodata un jurnal, dar am citit cateva din jurnalele voastre si asta m-a ambitionat sa merg mai departe.
Inca nu am inceput sa fac sport. Inca! dar astazi merg sa imi fac abonament la sala. as fi preferat ceva in aer liber, dar aici chiar de 2 saptamani, temperatura este destul de scazuta, si nu asta ar fi problema, dar ploua mai tot timpul.
Va felicit pe cele care ati reusit, iar pe cele care inca lupta cu kilogramele le incurajez sa mergem impreuna mai departe . O zi buna la toate si kilograme mai putine.
Buna, Aura!!
Te imbratisez si iti urez un maare bun venit in comunitate!
Eu si toate slabutele te vom sprijini cum vom putea mai bine
Asa ca ai putere, si arde caloriilemergi la sala da toot ce poti
Eu am un stil de viata sanatos, dar am citit si din cartea lui Montignac despre IG si mi se pare totul foarte logic Tine-o tot asa, am auzit de multe slabute care au slabit frumoos tare cu montignac
Si sa stii, sportul o sa faca o maare diferenta nu sunt doar caloriile arse in timpul efortului, ci si dupa ce ai terminat sedinta, deoarece se mareste rata metabolismului
Eu raman mereu cand ii vad pe instructorii aia de fitness ce bine arata si pe urma aflii ca au peste 50 de ani Deecii miscarea face minunisi te binedispune.

Succes cu dieta, si te asteptam cu noutati!
__________________
Jurnal Dupy
Ideal/ Scop: Nicole Scherzinger


"Marile rezultate au nevoie de mari ambitii." - James Champy
You can make excuses or you can enjoy results. But you can do both.
dupy, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.