View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 26 sep 2011, 16:22:45
Deliutza's Avatar
Deliutza Deliutza este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 05 apr 2011
Locaţie: Constanta, Romania
Dieta: hipocalorica, sport, masaj
Date: 159cm, 51.5kg
Mesaje: 1.090
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Par cu varfuri arse!

Citat:
Anterior postat de AnnaIulia Vezi mesajul
Buna la toata lumea !!
Acum vreo 6 luni mi-am decolorat parul si l-am si ars.Vreau sa va zic ca mi-am tuns varfurile in fiecare luna si dupa a doua saptamana de tuns varful incepe sa semene cu o coada de matura.Numa stiu ce sa fac.Am incercat cu ulei de ricin dar nu a mers
Acum mi-am luat niste fiole de la gerovital....nu stiu cat sunt de bune.A incercat cineva dintre voi?
Rugamintea e daca mai stiti vreun remediu pentru par ars sa ma ajutati ca,chiar nu as vrea sa ajung sa ma rad in cap
Va multumesc frumos


eu folosesc uleiul de masline, dar sa stiica miracolele nu apar peste noapte! Uleiul de masline e ft bun, foloseste-l ca masca doar pe lungime si lasa-l in par de seara pana dimineata in week-end poti face asta. Ajuta foarte mult parul, il hraneste. Ar fi ideal daca nu ar ajunge la radacina, altfel v-a crea impresia de scapl si par gras
__________________

Inside me lives a skinny woman crying to get out. But I can usually shut the bitch up with chocolate
!

JURNALUL MEU
Deliutza, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1630 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1113 kcal/zi. Pentru a slăbi 2.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 985 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat