Subiect: Jurnal Tavi
View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 08 feb 2010, 17:01:20
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Jurnal Tavi

Citat:
Anterior postat de tavimare Vezi mesajul
salut la toata lumea. M-am bucurat cand am vazut ca exista un topic al baietiilor, dar din pacate vad ca activitatea a scazut mult, asa ca daca sunteti de acord fetelor, as prelua eu stafeta !

Nume meu e Tavi si imi doresc sa slabesc pana la o greutate rezolnabila si apoi sa incep sa mananc sanatos. Momentan am 105 kg si am inceput de astazi o dieta disociata(3 zile carne, 3 zile fructe si legume, 3 zile lactate). Momentan raman la cantitatiile cu care m-am obisnuit ca sa nu sufar de foamete... dar me masura ce avansez si stomacul meu se va micsora.

O sa incep sa imi scriu meniul zilnic (la care doresc sa primesc cat mai multe comentarii) si din cand in cand greutatea pierduta .Tineti-mi pumnii...
Azi , luni : de dimineata cam 200g sunca pui si deseara(18-19) 1/2 piept de pui pe gratar(condimentat bine) . La pranz doar ceai (nu am avut timp)
Buna Tavi si bine ai venit printre noi

Daca esti baiat cuminte, iti predam tie stafeta baietilor

Dar sa trecem la dieta. Esti sigur ca vei rezista cu disociata? Ai un drum lung de parcurs si eu iti doresc sa faci fata tentatiilor, dar nu stiu in ce masura te ajuta aceasta dieta.

Faci si vreun tip de sport?

Iti tinem pumnii si urmarim cu o mare curiozitate evolutia ta
Mult succes si la cat mai multe kg in minus.!
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat