View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 29 dec 2011, 22:14:46
Floriana Simona's Avatar
Floriana Simona Floriana Simona este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 01 iul 2011
Locaţie: ..., Romania
Vârsta: 29
Date: 163cm, 64kg
Mesaje: 560
Aprecieri acordate: 13
Am fost apreciat(a) de 4 ori in 4 mesaje
Implicit re: Jurnal sufletdecopil

Buna.Doamneee citind ce ai scris m-am regasit pe mine mananc cand sunt stresat,plictisita si tot asa,dar eu m-am imprietenit cu sportul mai rau stau cu timpul.Eu fac tae bo insane abs e super cel mai bun sport il recomand cu toata inima la mine in primele 5 zile s-au vazut rezultatele.Am renuntat la suc de 5 luni de zile nu am gustat si nici nu-mi mai este pofta.De mancat am mai mancat prostioare,dar cu sportul am recuperaT,mai ales acum de sarbatori.O sa fie totul bine crede-ma tot ce trebuie este sa iti doresti.Eu la inceput nu am prea avut incredere in site ma gandeam cum de ar putea sa ma ajute niste persoane despre care nu stiu nimic si am fost placut surprinsa sa vad ca m-au ajutat foarte mult.Nu am slabit foarte mult,dar nu am renuntat niciodata(am avut o perioda mai nasoala si i-am cam facut de cap)dar mi-am revenit.CEL MAI IMPORTNT ESTE SA ITI DORESTI.Renunta la dulciuri,prajeli,paine sa ai 3 mese si doua gustai,dar presupun ca sti foarte bine poezia asta cel mai bine e sa o aplici.Asa ca MULTA BAFTA SI AMBITIE.Tinem legatura(ti-am scris un roman intreg)
Floriana Simona, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1626 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1109 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]