Subiect: Jurnal anca1997
View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 07 ian 2012, 20:56:34
jeny2105's Avatar
jeny2105 jeny2105 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 25 oct 2010
Locaţie: CLUJ-NAPOCA, Romania
Dieta: Dukan
Date: 172cm, 109.8kg
Mesaje: 2.299
Aprecieri acordate: 96
Am fost apreciat(a) de 135 ori in 91 mesaje
Implicit Re: 20 kg in 5 luni

Citat:
Anterior postat de anca1997 Vezi mesajul
Buna,sper ca nu imi va fi sters iar subiectul pentru ca mereu imi e sters,am 14 ani si din cauza tratamentului cu hormoni,si diane 35 ei bine m-am ingrasat muuult,am 78 kg si 1.73...inca mai fac tratament dar nu pot sa mai astept sa iau in greutate....vointa am,ca am slabit intr-o luna prin alergat 1 ora pe zi si mancat sanatos 5 kg.....acum vreau sa imi spuneti daca as alerga de 4 ori pe saptamana cate 1 ora,si as face cu cercul(pentru burta),as sari coarda,bicicleta medicinala,si plus antrenamentele mele de volley de 4 ori pe saptamana a cate 2 ore,renuntarea la dulciuri,dar toate lucrurile astea nu toate intr-o zi,eu le-am combinat,am facut un program,as avea vreo sansa sa dau in 5 luni 20 kg?va rog nu stergeti chiar am nevoie de ajutor,toate povestile de succes de pe site,imi dau putere.
draga Anca nu stiu daca poate cineva sa-ti spuna sigur ca vei slabi acele 20 de kg in cinci luni,ca faci sport si ai renuntat la dulciuri e bine, dar esti inca un copil in crestere si trebuie sa mananci sanatos, eu cred ca ti-ai facut un plan pe termen scurt,si nu e bine, ai viata inainte, incearca sa vb cu un nutritionist..
te pup si multa sanatate