Subiect: Jurnal anna0016
View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 16 mar 2012, 09:49:43
anna0016's Avatar
anna0016 anna0016 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 11 ian 2012
Locaţie: targu frumos, Romania
Vârsta: 28
Date: 170cm, 92kg
Mesaje: 22
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal anna0016

am uitat sa mai spun ceva ...programul meu de scoala e foarte aiurea eu sunt "dupa-amiaza" si numai lunea incep la 1 , martea si miercurea intru la 10:30 respectiv 11:20( ies pe la 5-6) iar joi si vineri intru la 10:30 si ies pe la 3 , 3si cv ........ . din cauza asta nu pot manca la ore fixe sau macar sa am 3 mese pe zi.... .din cauza asta ma gandesc ca nu pot tine o dieta anume...sau gresesc???
am observat ca ma ingras foarte tare daca mananc paine ( paste nici macar nu gust cand face mama pt ca in doua zile vad cv in plus pe cantar )si unde stau eu , adica un orasel mic si iarasi mic nu prea gasesc faina din aia de care vorbiti voi ( la o rubrica cv legat de paine) asa ca nu prea asi putea sa imi fac din acea.
dar ce ziceti ? sa imi fac eu paine de casa? (am faina de la moara daca se pune la cv) si sa incerc sa nu mananc mai mult de 3 felii maxim pe zi ??
inca ceva voi ce mancati la scola sau servici ... ???? vreau sa spun ca eu nu am pauza mare ci din contra fiecare pauza dureaza 5 minute.