View Single Post
  #21 (permalink)  
Vechi 01 iun 2013, 09:30:41
roxy04's Avatar
roxy04 roxy04 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 26 ian 2010
Locaţie: Campulung-Arges, Germania
Vârsta: 31
Dieta: un stil de viata sanatos...
Date: 160cm, 101kg
Mesaje: 3.823
Aprecieri acordate: 94
Am fost apreciat(a) de 274 ori in 200 mesaje
Implicit Re: Cum faceti economii?

eu zic ca una e sa economisesti bani de pachetel pe care ti da mama una e sa economisesti pentru o masina de exemplu oricum gestul conteaza

eu vreau sa spun ca sunt super, extra cheltuitoare nu iert nimic si sunt asa nervoasa uneori ca imi dau seama ca am luat anumite lucruri care nu imi trebuiesc sau iau haine numai pt ca imi plac dar nu ma pot imbraca cu ele ca imi sunt mici si sta ca naiba
economie pot spune ca fac din salariul meu si al viitorului sot trimitem in tara intr un cont (cam 1000E pe luna) si de acolo nu ii poate scoate nimeni decat noi si asta cand ajungem in tara si aici traim lejer si cumparam ce ne vrem mai ales eu cheltui foarte mult noroc ca ma mai avertizeaza el(de ce iti iei X lucru ca si asa nu iti place si asa ma mai gandesc si uneori nu il mai cumpar)pe la sfarsitul lunii daca ramanem fara bani apelam la parinti oricum eu nu prea pot face economi dar imi cumpar o multime de lucruri ca nu mai am loc de ele de haine nu mai vorbesc ca nu mai am loc de ele ma gandesc daca eram slabuta era gravvv ca acum ma mai opresc ca nu imi vin toate sau nu imi plac ca altfel
__________________
Jurnal roxy04



Pentru mai multa vorbarie va invit aici: CASUTA SLABUTELOR



Jurnal roxy04~casuta mea (arhivat)



Vreau sa fiu slabuta!

Vreau un stil de viata sanatos, nu vreau diete!

,,Fi frumoasa oricand si oriunde pentru ca nu sti cine te priveste!,,
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui roxy04:
JC1 (01 iun 2013)