View Single Post
  #21 (permalink)  
Vechi 21 iul 2010, 16:17:20
sashy's Avatar
sashy sashy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 30 iun 2010
Locaţie: cartier Moldova, Romania
Dieta: rina
Date: 162cm, 73.8kg
Mesaje: 326
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Ati intalnit multi barbati nesimtiti?

Am citit toate intamplarile voastre. La fiecare psihoza a cuiva este o replica, uneori nesimtirea se trateaza la fel, alteori cu indiferenta, fiecare asteapta ceva. Pe unii indiferenta ii jicneste. In primul rand trebuie sa stiti ca intentiile lor nu au decat doua scopuri in ceea ce va priveste 1) inhibatoriu si 2) sa le admonestati replici violente. Va ganditi ce vor si faceti taman invers.
Sunt si barbati care nu au dezvoltat psihoze si a caror nesimtire este obtinuta prin (ne)educatie. Acelora puteti sa le ripostati cu tupeu.
Am o mi ede exemple intalnite, dar tcmai pentru ca este fara numar, fara numar , nu va plictisesc cu ele
Va spun o chetsie doar care imi trece prin cap. Eram in facultate si din fata mea veneau pe o alee stramta sinecirculata, intre caminele din campus, un grup de barbati. I-am mirosit de la distanta. Unul; din ei spune"ce as vilola-o pe asta". Avea toate conditile deci probablitate 150% sa ma aleg cu una bucata viol. Daca ii ocoleam ii incitam si mai mult. Asa ca mi s-a urcat sangele la cap si am trecut cu tupeu printre ei. In manecuta aveam un spray paralizant pentru ca era ora 11 noaptea cand eu terminam si tura de la servici. Am trecut prin stanga lor (dar nu le-am cedat aleea) si m-am departat. Ei continuau cu vorbele de genul "baaaaaaaa dar prost mai esti, hai ma s-o f**" ....M-am oprit in loc, m-am intors spre ei si i-am intrebat zambind: "ce vrei tu mai? Sa ma violezi? Hai vino in coace" Au ramas buimaciti de tupeul meu si ulterior s-au incuraj trei dintre ei intre ei sa vina impreuna. Cum nu avusesm ocazia sa propbez sprayul, am facut-o atunci, dupa care am luat-o la santoasa. Baietilor sunt sigura ca nu le-a fost prea bne.
Sunt situatii in care trebuie sa vedeti ca avand in poseta voastra o ustensila cu care sa va aparati: un forfecut, un pix, un spray si o bricheta. Atunci cand sunteti in pericol nu ezitati sa o faceti... Cel mai bine este in picior, ca voi sa aveti timp sa o luati la fuga. Nu sunt povesti din filme, sunt argumente si exemple din viata mea. Plus tupeul. Altfel as fi numarat pana acum vre-o 15 violuri agresive cel putin.
Răspuns cu citat